Özel Hizmetler

web_icon-01

RANDEVULU ALIŞVERİŞ

Mağazalarımızı arayarak dilediğiniz zaman size özel hizmet ayrıcalığından yaralanabilirsiniz.Satış ve stil danışmanlarımız istekleriniz doğrultusunda ön hazırlık yaparak sizi mağazalarımızda ağırlamaktan mutluluk duyacaklardır.

web_icon-03

MAĞAZALAR ARASI SERVİS

Beğendiğiniz bir gelinlik yada abiye modelimiz alışveriş yapmak için geldiğiniz mağazada yoksa başka bir semtteki mağazalarımızdan en kısa sürede size ulaştırılacaktır.

web_icon-02

GARDIROP SERVİSİ

Stil danışmanlarımız gelinliğinizi en uygun şekilde muhafaza edebilmeniz için gardırobunuzu yada evinizdeki uygun alanları görüp bu konuda size yardımcı olacaktır.Size özel gardırop hizmetimizden yararlanmanız için mağazalarımızı aramanız yeterlidir.

web_icon-04

EVE VEYA OFİSE SERVİS

Gelinlik yada abiye seçiminiz için mağazalarımızı ziyaret edemediğinizde eve veya ofise özel gelinlik yada abiye tasarımı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Satış temsilcilerimiz evinizde,ofisinizde yada bulunduğunuz adreste Nüans Gelinlik kreasyonlarından bir kısmını beğeninize sunacaklardır.

SİZE ÖZEL AYRICALIKLARIMIZ

VIP CARD

Gelinlik modasına yön veren Nüans Gelinliğin özel müşterileri VIP CARD ile pek çok ayrıcalığa sahip oluyor .Sezonda,indirim döneminde ve özel günlerinizde farklı indirim avantajlarından yaralanabilmek için Nüans Moda VIP CARD sahibi olmanız yeterlidir.Detaylı bilgiyi mağazalarımızdan yada müşteri hizmetleri birimimizden alabilirsiniz.

GIFT CARD

Nüans Gelinlik mağazalarından alacağınız ve içine istediğiniz miktarda para yüklemesi yapabileceğiniz GIFT CARD ile sevdiklerinizin mağazalarımızdan kendi zevkleri doğrultusunda en güzel gelinlik yada abiyeye sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.GIFT CARD sahibi olmak için detaylı bilgileri mağazalarımızdan yada müşteri hizmetleri birimimizden alabilirsiniz.